Poznajmy się
Architektka krajobrazu, urbanistka.
Absolwentka Podyplomowego Studium Planowania Przestrzennego i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej, Międzynarodowego Kursu Planowania i Projektowania w Krajobrazie – Uniwersytetu w Wageningen w Holandii oraz SGGW w Warszawie.
Członek zespołu eksperckiego Miejskiej Komisji Urbanistyczno – Architektonicznej m.st Warszawy. Należy do Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu SAK i Stowarzyszenia Architektów Polskich, sędzia konkursowy SARP – oddział Warszawski, prelegentka na konferencjach branżowych oraz wykładowca gościnny na uczelniach.
Szczególnie angażuje się w projekty przestrzeni nawiązujących dialog z architekturą, które łączą potrzeby ludzi i natury oraz w rozważania nad rolą architekta krajobrazu na różnych poziomach procesów inwestycyjnych.